درباره ما

درباره بنیان طلوع شمس

گروه بازرگانی بنیان طلوع شمس فعالیت خود را با گردهمایی جمعی از کارشناسان ارشد متخصص در زمینه بازرگانی و مهندسی و با هدف تامین نیازهای واحدهای تولیدی و صنایع مادر و ارائه خدمات تخصصی بازرگانی، حمل و ترخیص کالا در سال 1388 شروع به فعالیت کرد.
در طی این سالها، این گروه توانسته است با تکیه بر تخصص و تجارب مدیریت خود و جلب رضایت تولیدکنندگان داخلی و خارجی، سهم عمده ای از بازار خدمات واردات بویژه تهیه و تامین ماشین آلات و خطوط تولید، مواد اولیه صنایع تولیدی، مشاوره های بازرگانی و فنی و مهندسی برای صنایع داخلی را کسب کند.


در حال حاضر این گروه افتخار دارد با تامین مواد اولیه مصرفی کارخانجات فعال در زمینه تولید محصولات وابسته به صنایع نساجی و پرده، صنایع چوب و ورقهای MDF، صنایع لوستر و کریستال، صنایع پلاستیک و دیوارپوش، پارکت و کاغذ دیواری پاسخگوی نیازهای کمی و کیفی این صنایع در سطوح عالی باشد. و با در نظر گرفتن اصول مشتری مداری بعنوان هدف اصلی این مجموعه، توانسته است در زمره یکی از معتبرترین و بهترین تامین کنندگان مواد اولیه در سطح کشور قرار گیرد که موجبات رضایت مشتری را فراهم آورد.
واضح و مبرهن است که دوام و بقاء هر مجموعه ای منوط به رضایت مشتریان آن می باشد. لذا این شرکت مستلزم به بهینه سازی نظام ها، توسعه تجهیزات، تامین منابع فیزیکی مورد نیاز و توسعه مهارت ها و توانمندی ها است.بدون شک مهمترین و ارزشمند ترین سرمایه این مجموعه، اندوخته تجربه و تخصصی است که طی این سال ها به دست آمده که با تکیه بر آن موفق به ارائه راهکارهای بدیع و نوین در عرصه های مختلف بازرگانی و تامین مواد اولیه گردیده است.

برخی از نمایندگی ها